Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Spolupráce při živém vysílání.

(Jiří Macháček, 4. 8. 2011 8:40)

Dobrý den,
nikde jsem na Vašich stránkách nenašel kontakt, tak to zkusím přes tento komentář. Mám v úmyslu pořádat živé vysílání o zdravém životním stylu a hledám spolupracovníky, kteří by se chtěli zapojit a odpovídat na dotazy, případně udělat krátké školení apod. V případě Vašeho zájmu mě kontaktujte prosím na email: nwashop1@centrum.cz a můžeme se pak domluvit na dalším.
S pozdravem Jiří Macháček

nabídka spolupráce

(Pavel Toman, 24. 6. 2011 10:44)

Dobrý den,

rád bych Vás za naší firmu Byliny Mikeš s.r.o. oslovil s nabídkou spolupráce, která může být oboustranně zajímavá.

Jsme firmou, která se zabývá nákupem, zpracováním a prodejem léčivých rostlin a koření. Roční objem zpracovaných surovin se pohybuje okolo 1000 tun, které dodáváme do potravinářského,farmaceutického a lihovarnického průmyslu.

Vyrábíme i vlastní výrobky pod značkou NaturWay. Na našich internetových stránkách www.naturway.cz můžete najít široký sortiment bylin balených do sáčků, bylinné kapsle, koupele a další výrobky.
Naší snahou je dodávat tyto koncové výrobky vždy čerstvé za příznivé ceny pro naše zákazníky a vyvíjet stále nové a zajímavé výrobky.

Tímto bych Vás rád oslovil s nabídkou spolupráce formou affiliate marketingu. Vytvořili bychom reklamní banner, který byste umístili na Vaše stránky. Pokud by zákazník přes tento banner přišel do našeho internetového obchodu a udělal objednávku, dostali byste od nás provizi za nákup ve výši 15% z celkové částky objednávky.
Vytvořili bychom na našich stránkách Váš vlastní účet, do kterého byste měli přístup a viděli tak načítání objednávek a Vaší provizi. Domluvili bychom období, po kterém by se vyplácela provize.

Pokud máte o tento způsob spolupráce zájem, můžeme dohodnout konkrétní podmínky.

S pozdravem,

Partnerství

(Ing. Vladimír Klescht, 18. 10. 2010 16:27)

Dobrý den,
jako provozovatel internetového obchodu www.nakupujzdrave.cz se Vás chci zeptat, jestli jste ochotni jednat o vzájemném partnerství, to jest zejména o vzájemných odkazech na našich stránkách, ale také o tom, že jako autor několika publikací o zdravé výživě a zdravém životním stylu jsem schopen Vám poskytnout případně nějaké články v této oblasti a rovněž poskytnout poradenství. Jsem si vědom toho, že pravděpodobně máte svoje specialisty, avšak někdy je dobré slyšet i jiný názor. Děkuji za odpověď, byť zápornou. S pozdravem
Ing. Vladimír Klescht

vstřebávání

(Pavla, 26. 7. 2010 18:05)

Dobrý den,
chtěla bych se čistě ze zvědavosti zeptat na to, zda pokud když jím, tak od kdy se mi do těla začínají vstřebávat látky obsažené v daném jídle, jako jsou sacharidy,tuky atd. Je to už při žvýkání v ústech nebo až poté v žaludku. Velice děkuji za odpověď

Zájem o spolupráci

(Danie Kafka, 8. 1. 2010 17:19)

Dobrý den,

rádi bychom od vás přebrali (za úhradu) některé publikované články, můžete se prosím ozvat (urgent) na dan@fragile.cz.

Díky moc, dan kafka

Spolupráce

(Kubíčková, 2. 12. 2009 17:30)

Dobrý den,
měli bychom zájem o spolupráci s Vámi. Jedná se o výměnu loga s odkazem na webové stránky.
Více info o nás naleznete na www.fitkonakoleckach.cz
Děkuji s pozdravem Zuzana Kubíčková

vitamíny

(katka k, 29. 11. 2009 22:11)

dobrý den,
někde sem slyšela, že není zdravé jíst ovoce a zeleninu večer, myslím po sedmé hodině, že už si s tím organismus neporadí a v žaludku nám to zkvasí a vzniká alkohol. tak sme se chtěla zeptat, co je na tom pravdy. děkuji za odpověď a příjemný den

HUBNUTÍ

(Kunčarová Jitka, 5. 10. 2009 9:49)

Dobrý den,
všimla jsem si, že máte prázdnou stránku HUBNUTÍ, nabízím Vám odkaz na mé stránky www.hubnetebezhladu.cz.
Můžete www.hubnetebezhladu umístiti mezi oblíbené odkazy?
Děkuji za odpověď.
Kunčarová

fxykklcjklds

(opjopigopdrgj, 25. 5. 2009 14:29)

kundo pico

doplňky stravy

(Jan Dadák, 25. 2. 2009 9:58)

Dobrý den,

Měl bych dotaz- bylo by možné vyměnit si s provozovatelem stránek link? Prozovuji stránky o službách týkajících se zdraví, a doplňků stravy. Výměny odkazů jsou poměrně běžným způsobem vzájemné propagace. Rád bych vám naídl svůj link a oplátkou zadal na svých stránkách váš link. Bylo by to možné? Jan Dadák

Jsem hubený ale nemohu přibrat

(Jan Hrubeš , 13. 11. 2008 21:56)

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na to, jak přibrat ale ne na tucích, ale na svalové hmotě.Mám rád hodně sladký a myslím si, že jím poměrně dost, ale prostě nějak nemuzu pribrat. Mám 186 cm a vážím 74 kg (je mi 28 let). Pravděpodobně potřebuji jídla kde je hodně bílkovin, můžete mi odpovědět která to jsou ? Protože od mládí trpím revmatickým onemocněním, nejím červené maso. A ještě mám jeden dotaz, jaký je rozdíl mezi sacharidy a cukry (sladkostmi) ? Moc děkuju za odpověď.

Životní styl mladých

(Tomáš, 15. 10. 2008 10:30)

Dobrý den, vaše stránky jsou opravdu zajímavé a plné zajímavých informací. Píšu diplomovou práci na téma životní styl žáků, nemohl byste mi poslat nějaký ověřený dotazník, který bych těm žákům mohl předložit, abych se něco o jejich životním stylu dověděl? kdyby ano, moc by mi to pomohlo. Předem děkuji za odpověď. tkovalcik@seznam.cz

Dekuji

(Marta, 29. 6. 2008 21:55)

Vaše stránky jsou bezesporu přínosem, děkuji za příjemné počtení.

ZLEPŠETE SVÉ ZDRAVÍ !!!

(Michal, 26. 1. 2008 0:19)

99 % zdravotních problémů je způsobeno nedostatečnou imunitou organismu nebo zanesením organismu škodlivinami z potravy, ovzduší, kouření, léků, chemicky vyrobených vitamínů a potravinových doplňků, pracích a čistících prostředků používaných v domácnosti. To obojí se dá úspěšně napravit.
Organismus většiny lidí potřebuje nejdříve detoxikovat a potom podpořit imunitní systém.
Potřebujete odstranit z těla léty nahromaděné škodlivé látky, které vám poškozují nejrůznější orgány a tkáně, brání jejich správné funkci, a kterých se organismus běžným metabolismem nedokáže sám zbavit a které brání účinné léčbě i vstřebávání živin.
Pak teprve bude vaše tělo schopno přijímat odpovídající specifickou léčbu a také bude schopno přijímat a využít všechny důležité živiny, které dnes váš trávicí trakt není schopen vůbec vstřebat, a tak odcházejí bez užitku z těla ven a škodliviny se naopak do těla vstřebávají. Pak budete zdravější a budete mít víc energie.
Jak na to, vám poradí odborníci na: info (tečka) harmonie (zavináč) volny (tečka) cz

Pomoc!!

(kiki, 24. 11. 2007 18:00)

Nemůžu zhubnout i když se strašně snažím. Nemohli byste mi poradit jak na to a třeba poslat nějaký jídelníček nebo tabulku v čem je kolik kalorií?? Předem děkuji

email:kikitrnka@seznam.cz

Jak na to

(Zdeněk Vančura, 2. 10. 2007 19:37)

Zdravím,
před třemi lety jsem měl 132kg, plaváním a jízdou na kole jsem se dostal v lednu 2006 na 102kg.Dnes se má váha začala opět zvedat. Vím, že se špatně stravuji, ale nevím jak se přinutit, abych dodržel čtyřhodinový ciklus jedení. Mé zaměstnání je disponent LKW, a pracuji skoro 17hodin denně(v práci jsem od 6-15hod, zbytek na telefonu).Poté se věnuji rodině 13-letý syn a 5-měsíční syn.Nějak mi nezbývá na sebe čas, ale už jsem uvažoval, že bych mohl chodit od 6 ráno na hodinu plavat a pak do práce.
Nechci užívat nějaké pilulky a nesmysly, které se propagují.Ta váha šla na horu bez tablet taky, tak na co tablety.
Nešlo by sestavit nějaký jídelníček a nějaké pohybové cvičení.¨
Jsem 176cm vysoký, 30let, 115kg.¨
Děkuji
Vančura Zdeněk
ZdenekVan@seznam.cz

Neskutečná dieta

(chudák, 4. 8. 2007 11:58)

Zdarec.Jsem chudák - už 3 roky jim dietu - žádný cukr, žádná pšeničná mouka a žádné mléko - prostě hrůza! Toto mi naordinovala jedna doktorka ve "stylu Jonáše (snad víte kdo to je,ne?)".Neujvíce mě naštve, když jedu do zdravé výživy pro např. 1 kozí jogurt (náhražka kravského(doporučuji - moc dobré)) a oni ho prostě NEMAJ!!!

Sladidla

(Zuzka, 25. 7. 2007 14:19)

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi klasickým cukrem a umělými sladidly... Jestli jsou umělá sladidla vhodná, když se s nimi setkáváme např. u nápojů, žvýkaček apod. Někde jsem slyšela že jsou nezdravá pro játra a že např. CocaCola light je vlastně stejně nezdravá a kalorická jako ta normální.... dík za odpověď

$$$

($$$, 18. 6. 2007 10:18)

jim lidi nevadi to? maj dobre maso ne?

$$$

(destoryer, 18. 6. 2007 10:17)

jsou ryby zdráve?od te doby co jem mi narostli tři ploutve a na zadku mam šupiny co stim